خبر - لیگ دسته یک کشور

جمعه 11 دی 1394-19:48

کد مطلب:8171

نویسنده:m.


نقل وانتقالا ت آلمینیوم اراک

مربی کروات به عضویت کادرفنی آلومینیوم درآمد/ بابک مرادی؛ نخستین خرید آلومینیوم اراک

الکساندار پتکوویچ به کادر فنی تیم فوتبال آلومینیوم اراک اضافه شد/بازیکن سابق تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد، به آلومینیوم اراک پیوست.
مربی کروات به عضویت کادرفنی آلومینیوم درآمد/ بابک مرادی؛ نخستین خرید آلومینیوم اراک

به گزارش ورزش جوان، پتکویچ متولد سال ۱۹۸۶ میلادی در کرواسی است و در زمینه بدنسازی و آمادگی جسمانی تحصیلات آکادمیک را در دانشکده حرکت شناسی دانشگاه زاگرب گذرانده است.

.وی در زمینه مربیگری، سابقه حضور به عنوان مربی بدنساز در تیم های ملی پایه کرواسی را در پرونده دارد و علاوه بر آن در تیم های لیگ یکی فوتبال کرواسی نیز سابقه مربیگری دارد.

.اما این برای نخستین بار نیست که وی به ایران آمده است و پیش از این نیز وی به عنوان بدنساز تیم فوتبال فولاد یزد در ایران فعالیت داشته است و همین موضوع موجبات آشنایی مناسب وی با فوتبال ایران را نیز فراهم آورده است.

.از نکات جالب در مورد پتکوویچ می توان به گذراندن دوران کارآموزی این مربی کروات در کنار تیم ملی آمریکا و زیرنظر یورگن کلینزمن سرمربی این تیم اشاره کرد.

.الکساندر پتکوویچ در نیم فصل دوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای ایران، آلومینیوم اراک را همراهی خواهد کرد.

 

به گزارش ورزش جوان، بابک مرادی، بازیکن ۲۲ ساله و سابق تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد که در نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر در این تیم عضویت داشت به آلومینیوم اراک پیوست تا در نیم فصل دوم رقابتها این تیم را همراهی کند.

.مرادی که سابقه عضویت در تیم های فولاد یزد و شهرداری تبریز را نیز در کارنامه دارد در پست های هافبک چپ و راست قابلیت بازی دارد.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

منبع:آلمینیوم اراک

نام:
ایمیل: