خبر - لیگ دسته دو کشور

چهارشنبه 4 اسفند 1395-21:48

کد مطلب:39587

نویسنده:حسین پنبه کار


در گفتگو با ورزش جوان مطرح شد؛

علی اکبر رضایی: گلم را به مردم سمنان تقدیم می کنم

مدافع مستحک و باغیرت تیم فوتبال هف سمنان، گلش را به مردم سمنان تقدیم کرد.
علی اکبر رضایی: گلم را به مردم سمنان تقدیم می کنم

مدافع مستحک و باغیرت تیم فوتبال هف سمنان، گلش را به مردم سمنان تقدیم کرد.

به گزارش ورزش جوان، علی اکبر رضایی زننده گل دوم تیم فوتبال هف سمنان مقابل شهرداری همدان درخصوص بازی این تیم گفت: بازی خوبی بود و باتوجه به اینکه نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی داشتیم و می بایست به مرحله بعدی صعود می کردیم، بازی را طوفانی شروع کردیم و در دقایق ابتدایی به گل رسیدیم.

وی افزود: خداروشکر می کنم که با راهنمایی های سیدکوروش موسوی توانستیم به مرحله بعد برویم و از ایشان ممنون هستم که به من در این بازی اعتماد کردند و من نیز سعی کردم تمام توانم را در بازی بگذارم و موفق شدم گل دوم تیم را نیز به ثمر برسانم.

وی درخصوص گلش گفت: گلم را به تمامی مردم سمنان تقدیم می کنم که در بازی با شهرداری همدان فوق العاده از ما حمایت کردند و تا دقیقه 90 تک تک بازیکنان و کادرفنی تیم را تشویق کردند. بی شک حمایت بی نظیر آنها یکی از ارکان صعود تیم به مرحله بعد بود.

رضایی در پایان گفت: امیدوارم هف سمنان در مرحله بعد نیز باقدرت کامل در بازی ها حاضر شود و من نیز از همین جا این قول را می دهم که با تمام قدرت و توان، در خدمت تیم هستم و هدف بزرگی به نام لیگ یکی شدن را دنبال می کنیم. از مهندس فیض و وفا بخاطر حمایت هایی که از من کردند تشکر می کنم و امیدوارم روزی جواب اعتمادشان را بدهم.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: