خبر - لیگ دسته یک کشور

سه شنبه 3 اسفند 1395-18:20

کد مطلب:39576

نویسنده:طاها احمدپوردرویشی رکورد دار بازی در خیبر

یاسر درویشی بازیکن تاثیر گذار خیبر در فاز هجومی با بیست و دو بازی حضور در ترکیب ثابت رکورد دار بازی در خیبر می باشد.
درویشی رکورد دار بازی در خیبر

یاسر درویشی بازیکن تاثیر گذار خیبر در فاز هجومی با بیست و دو بازی حضور در ترکیب ثابت رکورد دار بازی در خیبر می باشد.

به گزارش ورزش جوان یاسر درویشی ،بازیکن بومی خیبر از بیست و پنج هفته برگزار شده از رقابت های این فصل لیگ یک تنها سه هفته ان را به دلیل مصدومیت از دست داد.

اوج کار درویشی  در بازی خیبر مقابل ایرانجوان در بوشهر بود که توانست با دادن یک پاس گل زیبا ناصر درودیان را در یک موقعیت تک به تک با دروازه بان حریق قرار دهد تا او گل برتری خیبر را به ثمر برساند.

البته این نکته را نباید از یاد ببریم که درویشی در زدن  گل کمی ناکام می باشد و بعد از گذشت بیست و پنج هفته او تنها یک گل را به ثمر رساند.

درویشی که در ابتدای فصل پیشنهادات بسیاری از تیم های متمول لیگ یک داشت ترجیح داد که در خیبر بماند و به این تیم کمک کند،اما با شرایط مالی خیبر روز به روز بدتر از گذشته می شد اما وی به همچنان از زیر بار این شرایط سخت شانه خالی نکرد و در حالی که در نیم فصل هم پیشنهاداتی از لیگ برتر و لیگ یک داشت باز هم همانند ابتدای فصل ترجیح داد که در خیبر بماند تا سهمیه تیم استانش را در لیگ یک حفظ نماید.
بی شک یاسر درویشی مهره ای قابل اتکا برای داوود حقدوست می باشد چرا که در سه هفته ای که وی مصدوم شد خیبر نتوانست نتایج خوبی را کسب کند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: