خبر - کشتی

سه شنبه 3 اسفند 1395-18:0

کد مطلب:39575مسلمی: تنها دلیل باخت یزدانی سرماخوردگی بود

مربی سازنده کشتی مازندران در خصوص شکست حسن یزدانی در مسابقات جام جهانی گفت: گرچه یزدانی به علت سرماخوردگی شدید نتوانست در فینال به پیروزی برسد، اما این باخت برای او بسیار باارزش بود و او را با تجربه تر از قبل کرده است.
مسلمی: تنها دلیل باخت یزدانی سرماخوردگی بود

مربی سازنده کشتی مازندران در خصوص شکست حسن یزدانی در مسابقات جام جهانی گفت: گرچه یزدانی به علت سرماخوردگی شدید نتوانست در فینال به پیروزی برسد، اما این باخت برای او بسیار باارزش بود و او را با تجربه تر از قبل کرده است.

به گزارش ورزش جوان، همت مسلمی ضمن تبریک به مناسبت قهرمانی تیم ملی ایران در این پیکارها، گفت: حضور چهره های مطرح کشتی دنیا در ترکیب تیم های مختلف به این مسابقات ارزش و اعتبار خاصی بخشید و سطح کیفی آن را نسبت به سال های گذشته ارتقا داد.

وی افزود: عملکرد کشتی گیران کشورمان در این دوره از مسابقات نشان داد که تیم ملی کشتی آزاد ایران با سرمربی جدید خود روند رو به جلویی را در پیش گرفته و می توان به آینده آن امیدوار بود.

مربی سازنده حسن یزدانی در خصوص شکست وی در فینال این دوره از مسابقات با بیان اینکه فقط چنین بیماری حادی می توانست یزدانی را متوقف کند، افزود: یزدانی در چند روز مانده به شروع مسابقات دچار سرماخوردگی و عفونت داخلی شدیدی شده بود، به طوری که تاثیر منفی این بیماری حتی در کشتی های دورهای مقدماتی وی نیز کاملا مشهود بود و بدن یزدانی پس از گذشت مدتی از تایم کشتی به سرعت تحلیل می رفت.

وی ادامه داد: یزدانی در تمریناتش در جویبار نه تنها با کشتی گیران 86 کیلوگرم بلکه حتی با حریفان 97 کیلویی خود نیز به خوبی تمرین می کرد و از این بابت هیچ مشکلی نداشت، پس نباید تغییر وزن او را به عنوان دلیلی برای باخت یزدانی عنوان کنیم و من مطمئن بودم با وجود قهرمانان جهان و المپیک همانند سلیم یاشار و شریف شریف اف در وزن 86 کیلوگرم، اگر یزدانی دچار این بیماری نمی شد، توانمندی های خود را در مقابل این کشتی گیران به همه نشان می داد.

مسلمی در خصوص عملکرد دیگر کشتی گیران جویباری اظهار کرد: مسعود اسماعیل پور بازگشت شکوهمندانه ای داشت و با شکست دادن کشتی گیر قهرمان جهان از آمریکا نشان داد که کماکان از مدعیان نخست پوشیدن دوبنده تیم ملی در وزن 61 کیلوگرم است.

وی ادامه داد: کمیل قاسمی نیز در فینال کشتی فکورانه ای گرفت و خوشبختانه توانست با اداره کردن حریفش پیروزی را از آن خود و قهرمانی را به ملت ایران هدیه کند. مطمئنا کشتی گیران جویباری با گذشت زمان شرایط بهتری پیدا خواهند کرد و امیدوارم با موفقیتشان در مسابقات انتخابی ، دوبنده تیم ملی در اوزان مختلف را به انحصار خود در آورند.

مسلمی در پایان گفت: کشتی گیران مازندرانی یک بار دیگر نشان دادند که استان مازندران در ورزش کشتی سرامد همه استان هاست و می بایست مورد توجه بیشتری از سوی مسئولان کشوری قرار گیرد.


نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل:

مازنوش Maznoosh 2 0 سه شنبه 3 اسفند 1395-18:27

سرما خوردگی ....!!!!!!!!!
مردم رو چی حساب میکنید ...................
طرف قنداق پیچش کرد پاسخ