خبر - ساير

چهارشنبه 22 دی 1395-12:2

کد مطلب:39286

نویسنده:.درخواست نادو برای محرومیت کامل روسیه از تمامی مسابقات بین‌المللی

اعضای سازمان‌های ضددوپینگ ملی (NADO) درخواست کردند که روسیه از تمامی مسابقات ورزشی بین‌المللی محروم شود. آن‌ها معتقدند که روسیه باید به دلیل دوپینگ سیستماتیک و دولتی در این کشور عذرخواهی کند.
درخواست  نادو برای محرومیت کامل روسیه از تمامی مسابقات بین‌المللی

<p >اعضای سازمان‌های ضددوپینگ ملی (NADO) درخواست کردند که روسیه از تمامی مسابقات ورزشی بین‌المللی محروم شود. آن‌ها معتقدند که روسیه باید به دلیل دوپینگ سیستماتیک و دولتی در این کشور عذرخواهی کند.

به‌ گزارش ورزش جوانو به نقل از سایت  Inside the games،  اعضای NADO درخواست کردند که روسیه از تمامی مسابقات بین‌المللی و حتی جام جهانی 2018 محروم شود.

اعضای NADO روز گذشته (سه‌شنبه) با هم جلسه داشتند. در این سازمان کشورهایی هم‌چون آلمان، ژاپن و آمریکا حضور دارند. این کشورها اعلام کردند که ورزشکاران روس نباید بتوانند با پرچم روسیه در مسابقات بین‌المللی شرکت کنند.

آن‌ها هم‌چنین از وادا درخواست کردند که سریعا به پروسه بررسی‌ها و تحقیقاتی که درباره روسیه صورت گرفته واکنش نشان دهد و این مساله را پیگیری کند.

این‌ در حالی است که ماه گذشته قسمت دوم گزارش مک لارن در رابطه با دوپینگ سیستماتیک در روسیه منتشر شده است. این گزارش نشان داده است که بیش از هزار ورزشکار روس تاکنون در بازی‌های المپیک و پارالمپیک دوپینگ کرده‌اند.

رییس‌جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین دوپینگ دولتی و سیستماتیک در این کشور را رد کرده است.

رییس NADO در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما امیدواریم که پیشنهادات ما بتواند باعث شود که ورزش این دوره سیاه و تاریک را پشت سر بگذارد و آینده‌ای روشن‌تر داشته باشد. برای این منظور باید گام‌هایی برداشته شود. گام‌های کوچکی در ماه‌های اخیر برداشته شده برای مثال میزبانی مسابقات قهرمانی جهان بابسلِد از روسیه گرفته شد.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: