خبر - کشتی

دوشنبه 20 دی 1395-12:8

کد مطلب:39227

نویسنده:.انتقاد نایب قهرمان کشتی جهان از مسئولان ورزش قائمشهر

نایب قهرمان کشتی جهان در سال 2014 گفت‌: از دو ماه دیگر در وزن 65 کیلوگرم به تشک کشتی بازخواهم گشت.
انتقاد نایب قهرمان کشتی جهان از مسئولان ورزش قائمشهر

نایب قهرمان کشتی جهان در سال 2014 گفت‌: از دو ماه دیگر در وزن 65 کیلوگرم به تشک کشتی بازخواهم گشت.

به گزارش ورزش جوان، سید احمد محمدی درباره آخرین وضعیت خود بعد از انجام عمل جراحی، به ایسنا گفت: بعد از انجام عمل جراحی روی پایم، تقریبا پنج ماه بود که از کشتی دور بودم. هم اکنون در حال‌ انجام فیزیوتراپی هستم و تمرینات بدنسازی و آب درمانی خود را زیر نظر دکتر متخصص در قائمشهر شروع کردم. تصور می‌کنم تا پایان مراحل درمانی، در دو ماه آینده به تشک کشتی باز گردم.

وی با بیان این که در طی مدت استراحتم پنج کیلوگرم اضافه وزن پیدا کردم، خاطر نشان کرد: چون تقریبا پنج ماه از ورزش دور بودم، پنج کیلوگرم اضافه وزن پیدا کردم، اما الان شرایطم نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و سعی ام بر این است که در همان وزن 65 کیلوگرم کشتی بگیرم و دوباره افتخار آفرینی کنم.

محمدی در پاسخ به این پرسش که قصد دارید در چه رقابتی شرکت کنید، اظهار کرد: اگر کادرفنی صلاح بدانید، قصد دارم در مسابقات جهانی 2017 پاریس به میدان بروم. البته قبل از شرکت در این رقابتها باید در انتخابی یا یک تورنمنت شرکت کنم تا امکان حضورم در مسابقات جهانی 2017 فراهم شود.  به هر صورت کادرفنی تصمیم گیرنده است و تابع نظر کادرفنی هستم.

نایب قهرمان جهان با انتقاد نسبت به مسئولان شهر قائمشهر در پایان گفت‌: از زمانی که پایم را عمل کردم تقریبا پنج ماه است که خانه نشین شده‌ام. در این مدت یک بار هم مسئولان شهر قائمشهر سراغی از من نگرفتند تا ببینند در چه شرایط و وضعیتی قرار دارم. وقتی مسئولان شهر خودم چنین رفتاری با من داشتند چه انتظاری می‌توانم از مسئولان بالاتر داشته باشم.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: