خبر - کشتی

يکشنبه 14 آذر 1395-12:46

کد مطلب:37733

نویسنده:.مراد محمدی: فکرش را نمی کردیم فینال را ببازیم

مربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی گفت:خودمان هم فکرش را نمی‌کردیم کشتی‌گیران با تجربه ما در جام باشگاه‌های جهان چنین نتایجی کسب کنند.
مراد محمدی: فکرش را نمی کردیم فینال را ببازیم

مربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی گفت:خودمان هم فکرش را نمی‌کردیم کشتی‌گیران با تجربه ما در جام باشگاه‌های جهان چنین نتایجی کسب کنند.

به گزارش ورزش جوان، مراد محمدی درباره نایب قهرمانی تیم کشتی آزاد بیمه رازی در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان به ایسنا گفت: خودمان هم فکرش را نمی کردیم در دیدار فینال چنین نتیجه‌ای رقم بخورد و کشتی‌گیران باتجربه تیم که روی برد آن‌ها 100 درصد مطمئن بودیم اینچنین بد نتیجه بگیرند. متاسفانه کشتی گیران با تجربه ما در ثانیه‌های پایانی دچار اشتباهات فاحشی شدند و نتوانستند خوب کشتی را اداره کنند.البته کشتی ورزش لحظه‌هاست و همین شکست و پیروزی ها آن را زیبا کرده است.

وی با بیان اینکه در حق مسعود اسماعیل‌پور ناداوری شد و وی نباید مانند حریفش دسکالیفه می شد تصریح کرد: حریف او به عمد به صورت اسماعیل‌پور زد در حالیکه اسماعیل‌پور به عمد ضربه‌ای به وی وارد نکرد و در جریان کشتی این اتفاق افتاد بنابراین حق کشتی‌گیر ما این نبود که مانند خینچگاشویلی دیسکالیفه شود. رضا افضلی هم بسیار خوب کشتی گرفت اما در 10 ثانیه آخر بر اثر یک اشتباه فاحش شکست خورد. همین اتفاقات باعث شد قهرمانی از تیم ما گرفته شود.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران درباره عملکرد ضعیف کریمی و هادی در این مسابقات گفت: این 2 کشتی‌گیر علی‌رغم تجربه بالا نتوانستند خوب ظاهر شوند. کریمی مدال برنز جهان را در کارنامه دارد و در المپیک هم کشتی گرفت اما با وجود این تجربه بالا نتوانست در این مسابقات آنطور که از وی انتظار می‌رفت ظاهر شود و در مجموع به لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار نداشت. پرویز هادی هم می توانست در دیدار پایانی پیروز شود اما این اتفاق نیفتاد تا در نهایت تیم ما به نایب قهرمانی این مسابقات برسد.

مربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی سطح کیفی این دوره از مسابقات جام باشگاه‌های جهان را خوب ارزیابی کرد و افزود: خوشبختانه هر چه که از این مسابقات می‌گذرد و رو به جلو می‌رویم سطح کیفی آن هم افزایش پیدا می‌کند. امسال شاهد رقابت های بسیار خوبی بودیم و کشورهایی همچون آمریکا، گرجستان و اوکراین با ترکیب بسیار خوبی در این مسابقات حاضر شده بودند.

محمدی در پایان در پاسخ به این سوال که ظاهرا قرار است بار دیگر از وی در رده‌های پایه کشتی آزاد ایران استفاده شود گفت: فعلا هیچ چیز معلوم نیست.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: