خبر - گلف

چهارشنبه 13 مرداد 1395-10:35

کد مطلب:31387

نویسنده:m.خوزستان قهرمان مسابقات گلف قهرمانی کشور شد

تیم خوزستان توانست مقام نخست مسابقات گلف قهرمانی کشور را کسب کند.
خوزستان قهرمان مسابقات گلف قهرمانی کشور شد

تیم خوزستان توانست مقام نخست مسابقات گلف قهرمانی کشور را کسب کند.
به گزارشورزش جوان،  پانزدهمين دوره مسابقات قهرمانی گلف جوانان و بزرگسالان (زير ٣٠ سال) كشور گراميداشت شهدای مدافع حرم، با حضور بی‌سابقه 100 گلفباز و 23 تیم از 14 استان کشور در دو روز در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

در این دوره از رقابت‌ها تيم خوزستان توانست در بخش زير ١٨ سال با 552 ضربه و در بخش ١٨ تا ٣٠ سال با 467 ضربه مقام نخست مسابقات را به‌دست آورد و قهرمان اين دوره از مسابقات كشوری شود.

همچنین تيم‌های اصفهان (شاهین‌شهر) با 578 ضربه و زنجان با 634 ضربه به ترتیب دوم و سوم در رده سنی زير ١٨ سال شدند.

لرستان با 472 ضربه و گلستان با 562 ضربه نیز در رده سنی ١٨ تا ٣٠ سال به ترتيب دوم و سوم شدند.

همچنين در بخش انفرادی زير ١٨ سال سجاد سليماني از استان خوزستان با 165 ضربه نفر اول، سورنا صادقي از خوزستان با 173 ضربه نفر دوم و عليرضا كاظمی از زنجان با 183 ضربه نفر سوم شدند.

در بخش انفرادی ١٨ تا ٣٠ سال هم ابراهيم نوری از لرستان با 147 ضربه نفر نخست اين مسابقات شد و عباس قنبری از خوزستان با 149 ضربه و فرشاد رستمي از لرستان با 156 ضربه به ترتيب دوم و سوم شدند.

گفتنی است استان‌های اصفهان، چهار محال و بختیاری، زنجان، تهران، کرمان، سمنان، همدان، خوزستان، لرستان، گلستان، مازندران، قم، اردبیل، کرمانشاه و گیلان در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

مراسم اختتامیه و اهدای جوايز پانزدهمین دوره از مسابقات گلف قهرمانی کشور عصر روز گذشته (سه‌شنبه) با حضور کیکاووس سعیدی، رئیس فدراسیون گلف و معماری دبیر، مولایی، مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان، یوسف شاهی، رئیس کمیته مسابقات فدراسیون گلف، رجب‌پور، سرپرست کمیته فرهنگی و جمعی از پیشکسوتان این ورزش برگزار شد.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

منبع:فدراسيون گلف

نام:
ایمیل: