خبر پایه - فوتبال نوجوانان

جمعه 21 خرداد 1395-20:22

کد مطلب:25274

نویسنده:m.علیدوستی به خاطر نتایج نامطلوب تیم فوتبال نوجوانان برکنار شد

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی تیم نوجوانان به خاطر نتایج نامطلوبی که با این تیم گرفت برکنار شد.
علیدوستی به خاطر نتایج نامطلوب تیم فوتبال نوجوانان برکنار شد

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی تیم نوجوانان به خاطر نتایج نامطلوبی که با این تیم گرفت برکنار شد.

به گزارش ورزش جوان، فریدون معینی گفت: زمانی که حمید علیدوستی به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان انتخاب شد، بنده در کمیته جوانان مشغول به فعالیت نبودم و تا آنجا که من اطلاع دارم قرار بود از ایشان در تیم امید استفاده شد. در هرحال تصمیم کمیته فنی بر این شد که هدایت تیم ملی نوجوانان بر عهده علیدوستی باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: کمیته جوانان بر عملکرد تیم های زیر 14، 16، 19 و 21 سال نظارت مستقیم دارد. تیم نوجوانان در ابتدای کار خود به تورنمنت بلاروس و قطر رفت و همه شاهدیم که نتوانستیم نتایج خوبی را در این دو تورنمنت بدست بیاوریم. بعد از این تورنمت ها از کادر فنی تیم نوجوانان خواستیم که استعدادیابی وسیعی را در سرتاسر کشور انجام دهد تا بتواند بازیکنان مستعد را به تیم نوجوانان دعوت کند. پس از آن به تورنمنت ژاپن رفتیم و در آنجا قهرمان شدیم. نوجوانان کشورمان با تیم های ازبکستان، چین، ترکمنستان و ژاپن بازی گرفتند و توانستند نتایج خوبی را بدست بیاورند.

رئیس کمیته جوانان در ادامه گفت: پس از آن تورنمنت ژاپن جلسات متعددی را با کمیته فنی برگزار کردیم و قرار شد حمید خداداد و محمدرضا خطیب را به کادر فنی این تیم اضافه شود. در مسابقات مقدماتی قهرمانی که شهریورماه سال گذشته در تبریز برگزار شد و به مسابقات قهرمانی آسیا صعود کردیم، اما روند رو به رشد تیم زیر 16 سال به گونه ای نبود که ما را راضی کند. جلساتی هم در همین خصوص انجام دادیم و در نهایت به این جمع‌بندی رسیدیم که تغییراتی در کادر فنی  تیم زیر 16 سال داشته باشیم. البته ناگفته نماند که به هیچ عنوان نتیجه گرایی ملاک این تغییرات نبوده است. اعضای کمیته فنی به این نتیجه رسیدند که این تیم کیفیت فنی مورد نیاز را ندارد.

معینی در ادامه خاطرنشان کرد: در تورنمنت ازبکستان تیم عملکرد خوبی داشت و منتظر بودیم در تورنمنت چین شرایط بهتر باشد، اما در این مسابقات تیم عملکرد مناسبی نداشت و ما به این نتیجه رسیدیم که تغییراتی در این تیم انجام شود. خیلی وقت بود که ما با حمید علیدوستی در همین رابطه صحبت داشتیم و جلسات متعددی را هم برگزار کردیم.علیدوستی یک مربی خوب است اما به هر حال پای منافع ملی در میان است و همه ما باید تلاش کنیم تا بهترین شرایط در همین رابطه انجام شود. سعی داریم از ایشان به عنوان مدیر فنی در این کمک بگیریم.

رئیس کمیته جوانان در پایان در خصوص انتخاب سرمربی نوجوانان گفت: برای آینده این تیم هم از مربیان برنامه خواستیم و در نهایت یک نفر انتخاب خواهد شد تا کارها را جلو ببرد و طی روزهای آینده با جلساتی که با کمیته فنی خواهیم داشتم سرمربی جدید را اعلام خواهیم کرد تا هر چه زودتر کار خودش را شروع کند، چون تا مسابقات نهایی فقط سه ماه فرصت داریم.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: