خبر بانوان - سپك تاكرا

يکشنبه 4 بهمن 1394-19:29

کد مطلب:11560

نویسنده:m.


رقابتهای سپک تاکرای کمتر از 18 سال بانوان؛

تیم مرکزی قهرمان شد

نخستین دوره رقابت های سپک تاکرا کمتر از 18 سال بانوان کشور که با حضور 14 تیم در تهران جریان داشت با قهرمانی تیم مرکزی به کار خود پایان داد.
تیم مرکزی قهرمان شد
به گزارش ورزش جوان، این رقابتها در مجتمع یاس تهران برگزار شد و تیم مرکزی به مقام قهرمانی دست یافت . همچنین تیم خراسان شمالی در رده دوم ایستاد و تیم های گلستان و تهران مشترکا به مقام سوم رسیدند.
یلدا قاسمی نایب رئیس بانوان انجمن سپک تاکرا در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: در جریان این مسابقات از برخی از بازیکنان تکنیکی تست " چین لون" گرفته شد و ما توانستیم 10 بازیکن را انتخاب کنیم.
او افزود: هنوز از نفرات رده سنی بزرگسالان تست چین لون نگرفته ایم اما باور دارم که بازیکنان خوب و تکنیکی داریم که می توانند دراین بخش ، تیم ملی بانوان کشورمان را یاری دهند.
قاسمی درباره برگزاری اردوی تیم ملی سپک تاکرای بانوان برای حضور در رقابتهای جهانی تایلند گفت : در نظر داریم از ابتدای اسفند اردوی آمادگی تیم ملی بانوان را راه اندازی کنیم و امید است تا مرداد آنها را برای حضور در این رقابتهای معتبر جهانی آماده کنیم .
نایب رئیس بانوان انجمن سپک تاکرا افزود: در صددیم دور برگشت را پیش از پایان سال برگزار کنیم و پس از این مسابقات ، نفرات آماده را برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت کنیم.

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: